%100 Gerçek Instagram Takipçi Kasma

Instagram takipçi kasma ile hesabınıza yüksek profil kalitesine sahip takipçiler kazandırıyoruz. Ağınızı genişletmeniz için en kaliteli ve en uygun panel hizmetlerini sunuyoruz. 5000+ Müşterimiz arasına sizde katılın.

Paketlere Gözat
En iyi instagram takipçileri Hesabınızı genişletin Takipçi Arttırma
Scroll Down

Instagram Takipçi Paketlerimiz

500

Takipçi

 • %100 Gerçek Kullanıcılar
 • Anında Teslimat
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Şifreniz Gerekmiyor
 • Kimseyi Takip Etmezsiniz
 • 7/24 Canlı Destek
10 ₺
Satın Al
1000

Takipçi

 • %100 Gerçek Kullanıcılar
 • Anında Teslimat
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Şifreniz Gerekmiyor
 • Kimseyi Takip Etmezsiniz
 • 7/24 Canlı Destek
15 ₺
Satın Al
2,500

Takipçi

 • %100 Gerçek Kullanıcılar
 • Anında Teslimat
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Şifreniz Gerekmiyor
 • Kimseyi Takip Etmezsiniz
 • 7/24 Canlı Destek
25 ₺
Satın Al
5,000

Takipçi

 • %100 Gerçek Kullanıcılar
 • Anında Teslimat
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Şifreniz Gerekmiyor
 • Kimseyi Takip Etmezsiniz
 • 7/24 Canlı Destek
35 ₺
Satın Al
En çok Tercih Edilen Paket
10,000

Takipçi

 • En Çok Tercih Edilen Paket
 • %100 Gerçek Kullanıcılar
 • Anında Teslimat
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Şifreniz Gerekmiyor
 • Kimseyi Takip Etmezsiniz
 • 7/24 Canlı Destek
45 ₺
Satın Al
50,000

Takipçi

 • %100 Gerçek Kullanıcılar
 • Anında Teslimat
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Şifreniz Gerekmiyor
 • Kimseyi Takip Etmezsiniz
 • 7/24 Canlı Destek
250 ₺
Satın Al

Gerçek Instagram Takipçileri Kazanın !

Anında Teslimat Anında Teslimat Anında Teslimat

Anında Teslimat

Ödeme işleminizin ardından takım arkadaşlarımız siparişiniz anında onaylayıp hesabınıza takipçileri göndermeye başlamaktadır. İşlemler yoğunluğa bağlı olarak 0 - 6 Saat sürebilir.

Etkileşimli Takipçiler Etkileşimli Takipçiler Etkileşimli Takipçiler

Etkileşimli Takipçiler

Göndermiş olduğumuz takipçiler tamamen gerçek kişilerden oluşmaktadır. Hesabınıza gönderdiğimiz takipçiler profilinizde çeşitli etkileşimlerde bulunarak profil görüntünüzü aktif hale getireceklerdir.

Müşteri Desteği Müşteri Desteği Müşteri Desteği

Müşteri Desteği

Siz siparişi verdikten sonra takım arkadaşlarımız sizinle irtibata geçerek sipariş ile ilgili detaylı bilgi vermektedir. Ayrıca tüm sorularınıza cevap vermek için hazırda beklemektedirler.

Instagram Takipçi Satın Al Instagram Takipçi Takipcim.gen.tr 17057 9999 Yüksek Kaliteli ve Anında Teslim Edilen Instagram Takipçi SAtın Alın 50 TL 2020-03-05

Instagram Takipçilerimiz Hakkında Görüşler

Star
Star
Star
Star
Star

Görüş Ortalaması 4.9 / 5 üzerinden.
Bu müşterilerimizin instagram takipçilerimiz ile ilgili yaptığı geri dönüş ortalamasıdır.

Önceki

Takipcim.gen.tr üzerinden 10000 takipçi aldım. Her geçen gün takipçilerimin sayısının artmasını sağladı. Çok teşekkür ederim.

Star Star Star Star Star
5 / 5

Sizin sitenizden ilk defa takipçi satın aldım. Bu kadar geri dönüş olacağını beklemiyordum. Ayrıca müşteri desteğiniz harika. Sürekli takipçi ve beğeni almaya devam edeceğim.

Star Star Star Star Star
5 / 5

Sizden aldığım 50000 sayesinde şuanda 150000'lere ulaşan takipçi kitleye sahibim. Her geçen günde artmakta olan müşterim potansiyelim için size borçluyum. Harika bir ekipsiniz.

Star Star Star Star Half Star
4.5 / 5

Eğlence hesabım için instagram takipçi satın almak için çeşitli siteleri denedim. Çoğunda düşüşler yaşandı ve ilgisiz insanlar ile muhatap olmak zorunda kaldım. Ancak siz çok farklısınız 500000 takipçim var ve sayenizde.

Star Star Star Star Star
5 / 5

Bence size yorum yapmaya gerek yok. Bu alanda en iyi ve tek site takipcim.gen.tr'dir. Sosyal medya desteği sunduğum müştelerim için soru işareti olmadan kullandığım tek adres.

Star Star Star Star Half Star
4.5 / 5
Next Arrow
Yorumlar 1 / 5

Instagram Takipçi Nasıl Satın Alınır ?

Takipcim.gen.tr üzerinden takipçi satın almak için 3 basit adımı izlemeniz yeterlidir.

1. Adım:

Paket Seçin

Paket Seçin
2. Adım:

Instagram Kullanıcı Adınızı Girin

Instagram Kullanıcı Adınızı Girin
3. Adım:

Ödeme

Ödeme

Takipcim.gen.tr ile karşılacaklarınız:

Instant Delivery

Anında Teslimat

Best Quality

Aktif Kullanıcılar

Persistent Support

Tam Destek

Neden Instagram Takipçi Satın Almalısın ?

Instagram 'da takipçi almak mı istiyorsunuz? Doğru yere geldiniz...

Instagram, pozlama kazanmak için tüm şekiller ve boyutlarda markalar için doğal olarak harika bir yerdir. Ancak, uygulamada meşgul ve sadık kitleye büyüyen kolay bir iştir. Hopper HQKonuk Yazarlar Johannes biri bu ayrıntılı kılavuzda Instagram takipçileri almak için nasıl açıklıyor...

Bu makaleye tıklayarak sona erdikten sonra, ben vahşi bir tahmin almak ve Instagram hesabınızı büyüyen önemsediğinizi varsayalım. ' Instagram 'da takipçi nasıl elde edilir? ' her pazarlamacının zihninde bir soru. Ne yazık ki, makalelerinin çoğunluğu konu üzerinde yayınlanan ya çok belirsiz ya da çok durumda özeldir, ve çoğunlukla düşük etki ve/veya kapsamlı zaman alıcı fikirler bir çift mevcut.

Bu deneyimler sayesinde, Instagram 'da takipçi almak için evrensel ve etkili şekillerde bir dizi derledik. Benim girişimleri bir şekilde onları düzenlemek için, ben daha özel bir takipçi tabanı büyüyen bu adım adım Kılavuzu ile geldi: 20K bir yol.

Ama onunla başlamadan önce, hızlı bir gerçeklik kontrolü için zamanı: aniden 1k, 10K veya 20K işareti getirecek bir gümüş mermi stratejisi yok. Ne zaman Instagram takipçileri almak için söz konusu olduğunda, zamanlama her şey. Evet, aşağıdakileri artırmak için yapacağınız bir dizi etkinlik vardır. Ancak, aniden hepsi ile tam hızda gidiyor, belirli bir takipçi dönüm noktası ulaştıktan sonra her eylem değişikliklerinin etkinliğini olarak, olağanüstü bir şey neden gitmiyor.

Adım adım 0 için 100'e Instagram takipçi kasma

Tamam, şimdi yepyeni bir hesabınız var ve Instagram takipçi kasma bu ilk momentum oluşturmak ve Instagram takipçileri almak gerekir. Zaten bir iş ya da biraz kurulan topluluk ile bir marka varsa, ozaman ilk aşağıdaki alma bir meydan okuma büyük olmamalıdır. Mevcut müşterilerinize sizi Instagram 'da takip etmeye davet eden bir bülten gönderin.

İnsanlar bir şey yapmak istediğinizde, onlara bir teşvik vermek gerekir unutmayın. Bu durumda, ilk 100 takipçileri için Instagram takipçi kasma ürünleriniz için bir indirim sadece iyi çalışabilir. Eğer yeterince büyük bir e-posta listesi varsa, ilk 100 takipçi almak böylece teklif bölebilirsiniz 30% kapalı, sonraki 100 almak 20% kapalı, ve benzeri, kim daha sonra e-posta açtı olabilir vazgeçirmek değil, sizi takip. Ancak e-posta göndermeden önce, zaten birkaç ilgi çekici mesajlar kadar marka bir fikir vermekvar emin olun.

Mevcut bir müşteri/takipçisi topluluğunuz yoksa, Instagram takipçi kasma arkadaşlarınıza, ailenize veya iş arkadaşlarınıza dönün ve sizi takip etmelerini isteyin. Eğer oldukça kolay bile herhangi bir içerik göndermeden ilk takipçi tabanı alabilirsiniz çünkü bu benim kişisel favorilerinden biridir, (ancak, hala orada başlamak için en az bir yazı sahip önermek istiyorum), ve eğer büyük bir aile ve arkadaş olan bu insanlardan biri iseniz Grup, sadece bu 100 takipçileri oldukça hızlı isabet olabilir. Ayrıca, Eğer bir marka Web sitesi varsa, bir Instagram takip düğmesiniekleyerek herhangi bir site ziyaretçilerini yakalayabilirsiniz, hedef kitlenizin sosyal bulmak nerede bilir emin olmak için!

Bu ilk adımı tamamladıktan sonra, Instagram Takipçi almak ve en az bir 100 takipçileri için bu üssü büyüyen bir Instagram takipçi kasma strateji seçmek için zamanı geldi.

instagram takipçi kasma hilesi

Çekici bir profil resmi oluşturmak ve bir ilgi çekici ve esprili Bio-bu izleyici ile instagram takipçi kasma hilesi rezonatebir şey eğer orada bazı emojis atmak için korkmayın. Eğer Ana sayfanıza bir bağlantı varsa, e-posta abonelik sayfası, veya kelimenin tam anlamıyla potansiyel takipçileri ile ilişkiyi genişletmek olabilir herhangi bir diğer marka bağlantısı, kesinlikle de ekleyin!

Bile düzgün sitenizi henüz başlattı değil, instagram takipçi kasma hilesi bu marka için güvenilirlik ekler-Bu sizin marka hakkında ciddi konum size ekstra mil gitti ve bir etki alanı satın izleyici gösterir. Ideal olarak, bir kurşun yakalama ile en az bir "yakında" sayfa ayarlama olmalıdır.

Ama bunu terleme-Instagram sayfası mutlaka daha hızlı biyo bir bağlantı sahip büyümek değildir. Bu noktada, daha fazla instagram takipçi kasma hilesi bir güzel-bu tamamen daha sonraki adımlarda de yapabilirsiniz kitleye, para kazanma doğru hareket başlamak zorunda.

Bir Instagram Bio yazarken, hesabınız hakkında ne olacak çok açık olduğundan emin olun. Eğer instagram takipçi kasma hilesi bir e-ticaret iş başlatmak planlıyorsanız, o zaman söyle. Eğer ücretsiz pazarlama tavsiyesi uzak vererek iseniz, onları bildirin. Belki ilk 100 takipçileri için bir yarışma başlatıyoruz? Bunu bilmelidir. Şu anda bir şey yok olsa bile, insanlara sizi takip etmek için bir teşvik verin.

instagram takipçi kasma 2019

Eğer bir adım daha ileri (ve her zaman gerekir) almak istiyorsanız, güzel görünüyor ve marka mesajı iletir en az bir yazı yayımlamak. Bu potansiyel instagram takipçi kasma 2019 takipçileri hakkında ne olduğunu bilmek sağlar gibi, Instagram takipçileri almak için yardımcı olacaktır, ne tür mesajlar sizden bekleyebilirsiniz, ve onları yaklaşan marka hakkında heyecanlı alır!

Ne yazık ki, sadece hesabınızı kurmak sahip Instagram takipçileri almak yardımcı olmayacaktır. Niş ya da bir niş sizin gibi hesaplar için arama ve zaten instagram takipçi kasma 2019 önemli bir aşağıdaki (ben 10K + takipçileri olsa) hesapları daha yüksek gitmek olmaz. Bu hesapları tespit ettikten sonra, en az 10 tanesi takipte başlayın ve takipçileri 50 hakkında da takip ettiğinizden emin olun. Eğer ekstra mil gitmek istiyorsanız (ve tekrar, gerekir), onlar aslında hedef kitleye uygun emin olmak için, onları takip etmeden önce bu 50 takipçileri hesaplarını kontrol edebilirsiniz.

Işte önemli bit-düzenli olarak takip hesapları ile 2019 instagram takipçi kasma etkileşim emin olun! Onların son mesajları gibi, onlara yorum bırakın, onların Instagram Stories yanıt ve/veya sadece onlara bir cümle kendinizi tanıtmak ve yeni bir hesap başladı ve size ilk arasında onları görmek için onur olacağını söz doğrudan bir mesaj yazmak [size Bio hakkında yazdı teşvik eklemek] alırsınız takipçileri.

Düzenli etkileşim ile instagram takipçi kasma 2019 birlikte doğrudan mesajın kişisel yaklaşımı artacaktır Instagram takipçileri almak için büyük bir taktik-özellikle de çok büyük ve aslında mesajınızı göreceksiniz bir hesap seçmedik. Sen de daha sonraki aşamalarında tüm bu yapıyor olmalıdır, ama hala yeni bir hesap olduğunuzda zaman özellikle önemlidir.

instagram takipçi kasma şifresiz

Strateji 1 ' de tartıştığımız her şey hala yararlıdır. Eğer biyo tanımı üzerinde çalışmalıdır, instagram takipçi kasma şifresiz kim olduğunu ve hesabınızın ne hakkında olduğunu açıklamak, niş diğer hesaplara ulaşmak ve takipçileri ile meşgul.

Ciddi Instagram erişim başlamadan önce instagram takipçi kasma şifresiz kaç mesaj yayınlamış olmanız gerekir? Benim görüşüme göre, en az 9-12 mesaj iyi bir başlangıç noktası olacaktır. Bu, birinin profilinize indiğinde sizi ve/veya markanızı tasvir etmek için yeterli içerik bulunduğunu gösterir. Mesajlarınızı bir yapışkan ızgara ve yem estetik oluşturmak için birbirlerine tamamlayıcı gerektiğini unutmayın.

Görüntüleri için güzel bir düzen sahip gerçekten önemli. Evet, her bir görüntü, gönderileri beslemelerini gören mevcut Instagram takipçilerinden nişan alımı için çalışır. Ancak, genel ızgara görünüm Instagram takipçileri almak yardımcı olmak en önemli şeylerden biri (en önemli değilse) biridir. Bu sizin marka ciddiye almak ve onlara tutarlı benzer kalitede içerik bekleyebilirsiniz bilmenize olanak tanır gösterir.

Eğer 12 ilk mesajlar ile gitmeye karar verirseniz, ben en az 2-3 gün içinde onları gönderme öneririm. Bu ne sıklıkta gelecekte göndermek için planlıyoruz bağlıdır, ama şahsen tüm 12 mesaj bir günde yayınlanan sahip hiç organik görünmüyor düşünüyorum. (Bu, ancak, sadece benim kişisel tercihi, ve eğer başlamak için süper endişeli iseniz, sonra kendinizi vurmak ve hemen hepsini sonrası).