Sık Sorulan Sorular

Burada müşterilerimiz tarafından sık sorulan soruları bulacaksınız. Sormak istediğiniz soru bu alanda yer almıyorsa iletişim formu veya sağdaki iletişim kutucuğu vasıtasıyla sorularınızı sorabilirsiniz.

Instagram takipçilerinin gelmesi ne kadar sürer ?

Ödemeniz onaylandığında, siparişiniz genellikle 30 dakika içinde başlar ve sistem müsaitlik durumuna göre 48 saat içinde tamamlanır.

Instagram beğenilerinin gelmesi ne kadar sürer ?

Ödemeniz onaylandığında, fotoğraf ve videolarına instagram beğeni siparişiniz genellikle 30 dakika içinde başlar ve sistem müsaitlik durumuna göre 48 saat içinde tamamlanır.

Instagram video izlemelerinin gelmesi ne kadar sürer ?

Ödemeniz onaylandığında, videolarınıza izlenme siparişiniz genellikle 30 dakika içinde başlar ve sistem müsaitlik durumuna göre 48 saat içinde tamamlanır.

Takipçiler Anında Profilimde Gözükecek Mi ?

Ödemeniz alınır alınmaz, ekibimiz sayfanızın istatistiklerini yükseltmek için çalışmaya başlayacaktır. Takipçileriniz genellikle 30 dakika - 48 saat içinde gönderilir ve hepsi hızlı ve doğal bir şekilde takip eder. Sayfanızın herkese açık olduğundan emin olunuz.

Neden Takipçi Satın Almalıyım ?

Fotoğraflarınızın, ürünlerinizin veya çalışmalarınızın farkedilebilmesi için iyi sayıda bir takipçiye ihtiyacınız olacaktır. Instagram'da özellikle yeni başlayan kullanıcılar beğeni ve takipçiye sahip olamamaktan şikayet ederler. İşte tam bu noktada biz çözüm üretiyoruz. Uygun fiyatlı kampanyalarımızla fotoğraflarınızı, ürünlerinizi ve çalışmalarınızı milyonlara aktarıyoruz.

Neden Beğeni Satın Almalıyım ?

Popülerlik, instagram hesabınızdaki fotoğrafların almış olduğu beğenilerle doğru orantılıdır. Popüler bir hesaba sahip olmak istediğinizden eminseniz, instagram beğenilerine ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz.

Neden Takipcim.gen.tr?

Takipcim.gen.tr olarak müşteri memnuniyetini çok ciddiye alıyoruz. Bu nedenle 24 saatlik zaman diliminde ulaşabileceğiniz takım arkadaşlarımızın herhangi bir durumda yanınızda olduğunu bilmelisiniz. Tamamen gerçek ve aktif kullanıcılar ile yapmak istediklerinizi çok iyi biliyoruz. Bu sebeple size yardımcı olmamıza izin verin.

Gerçekten sipariş vermelimiyim ?

Eğer herhangi bir ürün satıyor veya popülerliğinizi artırmak istiyorsanız, bir başka kullanıcının sizin profilinizde ilk baktığı şeyin takipçi ve beğeni sayınız olduğunu unutmamalısınız. Bu yüzden büyümek istiyorsanız takipçi ve beğeni satın almalısınız.

Gönderdiğiniz takipçi sayısında azalma olabilir mi ?

Takipcim.gen.tr olarak özel sistemimiz sayesinde tamamen doğal takipçiler kazanırsınız. Gönderdiğimiz takipçiler gerçek kişilerdir. Hesabınızdan hoşlanmayan kişiler takipçiliği bırakabilmektedir.Tamamının dahi düşebilme ihtimali olabilir.

Daha büyük bir paket sipariş edebilir miyim ?

Sunmuş olduğumuz mevcut paketler dışında daha büyük paket siparişinde bulunmak istiyorsanız destek ekibimizle iletişime geçiniz.

Hesap bilgilerimi isteyecek misiniz ?

Kesinlikle hayır ! Hiçbir aşamada sizden hesabınıza ait özel bilgiler istenilmeyecektir.